Please enable JS

"MÜŞTERİ DEĞİL , TAKIM ARKADAŞI"

SMELLA KOZMETİK

2017 yılında oda kokusu üretimiyle ticari hayata merhaba diyen İstanbul merkezli Smella Kozmetik, oda kokusu, araç kokusu, kolonya, kişisel parfüm, krem, sıvı sabun, şampuan ve duş jeli gibi ürünleri GMP ve ISO şartlarında üretmektedir. Firmamız ürün çeşidine bağlı olarak, günde yaklaşık 10.000-20.000 adet arasında ürün elde etme potansiyeline sahiptir. Üretim hattımızda, seri üretimler için katı-sıvı dolum hatlarıyla beraber çift taraflı ve sarmal etiketleme işlemi için otomatik jelatinleme makinaları kullanılır. Firmamız bünyesinde az adetli dolumlar için ise, yarı otomatik parfüm dolum makinası ile beraber pnomatik sıvı ve krem dolum makinası bulundurmaktadır. Smella Kozmetik firması olarak; markalar adına fason olarak gerekli tedariklerin temini, imalat, dolum, etiketleme, paketleme, jelatinleme ve sevkiyata hazır hale getirme gibi üretimin bütün aşamalarını profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen Özdilek ve Şok gibi ulusal zincir marketleri adına üretim yaptığımız gibi, Kiğılı, Hatemoğlu ve Süvari gibi kurumsal ve popüler giyim firmaları adına da üretim yapmaya devam etmekteyiz. Diğer taraftan; Libya, Romanya, Rusya, Kamerun, Somali, Katar, Fas, Filistin, Nijerya, Hollanda ve Kıbrıs gibi pek çok ülke ile ticari ilişkilerimiz devam etmektedir.

2017 yılında ilk markamız olan Frannita ile başlayan markalaşma serüvenimiz, 2020 yılından sonra yeni markalarımız Bennaro, Armasari, Oler, Pisa, La Petit ve Yonk ile devam etmiştir. Firmamız, fason üretim yaptığı firmalar adına gerekli sağlık koşullarını sağlarken aynı zamanda çalışanlarının da tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamaya özen göstermektedir. Smella Kozmetik, Sağlık Bakanlığı’nın yanı sıra hem ulusal hem uluslararası firmaların bağımsız denetçileri tarafından GMP ve Etik denetimlerden başarıyla geçmiştir. Firmamız, ticari hayattaki başarısının yanı sıra gençlere ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de ülkemizi aydınlık geleceğe taşımak için üzerine düşeni yapmaya devam etmektedir. Bu kapsamda; İstanbul Kültür Üniversitesi Otonom Takımı ve Asimov- X Roket takımlarına destek vermektedir. Smella Kozmetik; yürüttüğü faaliyetler yoluyla kişilerin daha iyi bir yaşama ulaşmasında bir köprü görevi görmekte ve sürdürülebilir bir geleceğin temel taşlarını döşemektedir. Bu noktadaki temel hedefimiz; gelecek kuşakların ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânlarını tehlikeye sokmadan bugünkü kuşakların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Smella Kozmetik; dinamik, üretken ve sürekli kendini yenileyen ekibi ile üretimden başlayarak pazarlama ve satış ile devam eden süreci açık iletişim ve şeffaflık ile sürdürüyor.
Sertan KuybetKurucu, Smella Kozmetik
Ipsum

Markalarımız

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client

TARİHÇE

ŞİRKETİMİZİN KURULUŞU
2017

Sektöre Giriş

Firmamız oda kokusu üretimi ile sektöre giriş yapmıştır.
2017MAY 17

İlk Fuar Katılımı

İlk kez 2018 yılında ürünlerimizi Beauty Eurasia fuarı ile ulusal ve uluslararası müşterilerimize sergileme fırsatı bulduk.

2018JUN 31

İlk Uluslararası Fuar Katılımı

İlk kez 2019 yılında IRAK ERBİL'de düzenlenen fuarda ürünlerimizi uluslararası müşterilerimize sergileme fırsatı bulduk.

2019NOV 31

Türkiye'nin Önde Gelen Zincir Marketi ile Yapılan PL Anlaşması

Katıldığımız uluslararası bir fuarda Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketlerinin birisi ile markaya özel üretim (private label) anlaşması sağladık. Böylece şirketimiz ilk büyüme adımını atmış oldu.

2019JUL 21

Beauty Eurasia 2019

2019JUN 31

Beauty Eurasia 2021

2021JUN 31

Beauty Istanbul 2021

2021OCT 31

Beauty Eurasia 2022

2022JUN 31

Amerika Kapıları Açılıyor

Amerika'da düzenlenen ASD - MARKET WEEK fuarına katılarak şirketimizin Amerikadaki ilk adımlarını atmış olduk. Ürünlerimizi binlerce müşteriye sunma fırsatı yakaladık.

2022AUG 31

Beauty Istanbul 2022

2022OCT 15

Uluslararası Sahada Operasyonlarımız Artıyor

Avrupa , Orta Doğu ve Rusya'da operasyonlarımızı arttırıyoruz.Ürün çeşitliliği arttırıyor, markaların ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit ederek inovatif ürünler sunuyoruz.

2023JAN 10
GÜNÜMÜZ